Šungit

Odborná literatúra uvádza:

Šungit je 2 miliardy rokov stará polyminerálna uhlíková hornina, ktorej jediné nálezisko sa nachádza v Karélii, v severozápadnom Rusku. Šungit má neobyčajné zloženie, štruktúru, fyzikálne a chemické vlastnosti, má záhadný pôvod a široké spektrum využitia. Vedecké výskumy preukázali rad úžasných vlastností šungitu. Jedná sa nielen o liečivé kamene, ale aj rušičky geopatogénnych zón a kamene na úpravu vody.

 

Výrobky, ktoré zo šungitu ponúkame:

 

Šungitová pyramída - je príkladom synergického posilnenia vlastností šungitu a pyramídy. Ponorená do vody šungitová pyramída túto vodu aktivuje a tak robí z nej liek. Jeden z efektívnych prostriedkov proti geopatogénnemu žiareniu. Je schopná zmenšiť negatívne pôsobenie okolitého prostredia a tiež odrážať a neutralizovať geopatogénne lúče. U človeka, ktorý sa nachádza blízkosti pyramídy, sa zvyšuje obranyschopnosť, zlepšuje sa jeho celkový stav, znižuje sa nervové napätie, zlepšuje sa spánok a miznú bolesti hlavy. Šungitová pyramída je schopná ochrániť byt i pracovisko od elektromagnetického žiarenia počítačov, televízorov, chladničiek atď. Okrem toho čistí šungitová pyramída šperky a mince od negatívnych informácií. Pre efektívne pôsobenie je potrebné postaviť pyramídu podľa svetových strán - strana základne musí byť na priamke sever-juh. Odporúča sa postaviť pyramídu tam, kde človek trávi väčšinu svojho času - vedľa postele, na pracovnom stole pri počítači atď. Pyramída by nemala byť príliš nízko - na zemi pri nohách, ani vysoko - nad hlavou a vo vzdialenosti maximálne 50 cm. Prítomnosť šungitovej pyramídy na pracovisku harmonizuje atmosféru, u ľudí mizne nervozita, nespokojnosť, napätie a zvyšuje sa práceschopnosť. Školákom pomáha v sústredení, nemocnému človeku pridá silu k uzdraveniu. Raz za 2-3 týždne sa odporúča pyramídu vystaviť na čerstvý vzduch a aspoň 1 hodinu ju tam nechať pre očistenie a návrat obranných vlastností. Pole pôsobnosti závisí od veľkosti pyramídky - 1-15 metrov.

 

Šungit krém balzam - má protizápalové a hojivé účinky, odstraňuje opuchy, upokojuje, zmierňuje bolesť, zlepšuje prekrvenie tkanív. Používa sa na bolesti kĺbov a chrbta, kožné problémy a masážam kože.
 

Šungitová doštička - Šungitová doštička nalepená priamo na mobilný telefón pomáha našej bioenergii čeliť vyžarovaniu mobilného telefónu.

 

Šungitová drvina - používa sa pre prípravu šungitovej vody. Ukázalo sa, že pri vzájomnom pôsobení s vodou má šungit liečebné vlastnosti.

Pretvára vodu na biologicky aktívne. Voda s energoinformačných matricou šungitu je vodou novej generácie. Fullerén je najvýkonnejší a dlho pôsobiaci antioxidant.

Šungitová voda pôsobí na organizmus plánovite. Tlmí bolesti a má protizápalové účinky. Má baktericídne vlastnosti.
Šungitová voda vďaka svojim liečivým účinkom pomáha liečiť najrôznejšie zápalové ochorenia, alergické, vírusové, kožné, kĺbové ťažkosti, choroby látkovej výmeny, a to týmito spôsobmi:

  • Pitím - gastritídu, kolitídu, prechladnutie (chrípku, bronchitídu), žlčníkové a obličkové kamene, cukrovku, artritídu. Pomáha obnoviť imunitný a energetický stav pri syndróme chronickej únavy. Je dokázané, že fullerény bránia vzniku a rozvoju arteriosklerózy.

 

  • Obklady - vredy, zle hojace sa rany, preležaniny, furunkuly, lupienku, atopický ekzém.
  • Skvele zmierňuje bolesť pri popáleninách!
  • Táto voda má omladzujúce účinky. Každodenným umývaním sa zvyšuje elasticita a tonus pleti, miznú drobné vrásky, šúpanie pokožky, opuchy. Šungitové fullerény urýchľujú regeneráciu tkanív. Veľmi užitočné je omývanie vodou pri uhroch. Šungit takto obnovuje mladosť a krásu pleti.
  • Oplachovanie vlasov vodou spevňuje ich korienky, zamedzuje plešateniu a vypadávaniuvlasov a dodáva im lesk a hebkosť.
  • Šungit je univerzálny sorbent. Nič sa nevyrovná schopnosti šungitu čistiť vodu od škodlivých prímesí. Na svojom povrchu absorbuje 95% nečistôt, odstraňuje zakalenie a dodáva vode pramenitú chuť.
  • Šungit odstraňuje z vody ťažké kovy, koloidný železo z vodovodného potrubia, nitráty a dusičnany, pesticídy, dioxíny, fenoly, zlúčeniny chlóru, ropné produkty, rádionuklidy, vírusy a baktérie. Súčasne dodáva organizmu prospešné mikro a makroprvky a pohlcuje škodlivé.
  • Šungitovou vodu je možné používať na kloktanie, vyplachovanie úst a nosa pri angínach, paradentóze a nádche.
  • Veľmi zdravé sú i šungitové kúpele. Voda vo vani by mala mať teplotu 36 - 38 stupňov a ponoríme do nej valček so šungitovým štrkom (asi 300 gramov). Kúpeľ má trvať 10- 15 minút a nie častejšie ako každý druhý deň. Kúpeľ skľudňuje, odstraňuje stres a normalizuje spánok. Po prvých kúpeľoch si všimneme dobre hojace sa drobné trhlinky a ranky a po pravidelných procedúrach sa urovnávajú vážnejšie problémy - hoja sa pooperačné jazvy, miznú ekzémy a plesne. Šungit raz za mesiac ponoríme na 2 - 3 hodiny do soľného roztoku a potom dôkladne umyjeme pod tečúcou vodou.

 

Ak pridáte šungit do akvária, určite prospeje rybičkám, budú menej náchylné k rôznym chorobám a nech vás neprekvapuje, že voda ostane čistá omnoho dlhšie ako bez pôsobenia šungitu. Ak dáte na dno kvetináčov kúsok šungitového štrku, kvetinky sa vám určite odvďačia svojou krásou a šungit pridaný do vázy predlžuje životnosť rezaných kvetín. Na tieto účely stačí šungit, ktorý sme predtým dlhodobo používali napr. do kúpeľa, či nabíjanie vody.
 

 

Šungitové guličky - Šungitové gule sú vhodné pre energetickú masáž dlaní a pôsobia cez akupresúrne body rúk. Cvičenie s guľou nám pomáhajú uvoľniť sa, skľudniť, normalizujú spánok, používajú sa pri meditáciách a relaxáciách.

Všetky uvedené texty majú výhradne informatívny charakter a slúžia k všeobecne popisným a vzdelávacím potrebám.

 

 

 

 

 

 

Šungitová pyramída 9 x 9 cm

Cena:  59,90 € s DPH
Cena SKK: 1804,50 Sk
 

Šungitová pyramída 6 x 6 cm

Cena:  29,90 € s DPH
Cena SKK: 900,80 Sk
 

Šungitová pyramída 5 x 5 cm

Cena:  25,90 € s DPH
Cena SKK: 780,30 Sk
 

Šungitová pyramída 4 x 4 cm

Cena:  15 € s DPH
Cena SKK: 451,90 Sk
 

Šungitová pyramída 3 x 3 cm

Cena:  9,90 € s DPH
Cena SKK: 298,20 Sk
 

Šungitová platnička na mobil

Cena:  5,50 € s DPH
Cena SKK: 165,70 Sk
 

Šungitová drvina 200g

Cena:  5,80 € s DPH
Cena SKK: 174,70 Sk
prírodný filter a aktivátor vody rozmer: 5 - 10mm
 

Šungitová drvina 1kg

Cena:  14,50 € s DPH
Cena SKK: 436,80 Sk
prírodný filter a aktivátor vody rozmer: 5 - 10mm
 

Šungit guľa

Cena:  19 € s DPH
Cena SKK: 572,40 Sk
veľkosť: priemer cca 3,5 cm
 

Šungitové prívesky

Cena:  4,95 € s DPH
Cena SKK: 149,10 Sk
 

Šungit - tromel

Cena:  3 € s DPH
Cena SKK: 90,40 Sk
 

Šungit balzam

Cena:  10,30 € s DPH
Cena SKK: 310,30 Sk
ŠUNGIT balzam je obľúbený krém, ktorý si dokáže poradiť s akýmkoľvek zápalom rôzneho pôvodu:   kĺby priedušky, pľúca …
 

 

Príspevky a dary:

SK731100000000

2614320104

TATRSKBA