Bergamot (Citrus bergamia)

Bergamot (Citrus bergamia)

  • Tento olej je nápomocný pri stavoch úzkosti a depresie.

 

Objem: 10 ml

8,50 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Bergamotový olej môže byť použitý pri liečbe depresie, stresu, napätia, strachu, hystérie, infekcií (všetky typy vrátane kožných), anorexie, lupienky, ekzému a pre všeobecnú rekonvalescenciu.

Prehľad

Ak hľadáte olej na pomoc pri depresii, alebo celkového pocitu „byť trochu mimo“, strate sebavedomia a plachosti, potom pomôže bergamotový olej. Má tiež vynikajúce antiseptické vlastnosti, ktoré sú užitočné pri kožných ochoreniach, ako je akné, mastná pokožka, ekzémy, lupienka a môže byť použitý na opary, ovčie kiahne a rany. Má silný vplyv na stimuláciu pečene, žalúdka a sleziny a má vynikajúce antiseptické účinky na infekcie močových ciest a zápaly, ako je zápal močového mechúra.

 

Aromalampy a odparovače
Pri naparovaní sa bergamotový olej používa pri liečbe depresie, pocit „otrávenosti“, dýchacích ťažkostí, prechladnutia a chrípky, PMS (predmenštruačného syndrómu) a smútku.
Pridanie do masážneho oleja, alebo do kúpeľa
Môže sa nakvapkať do masážneho oleja, alebo do kúpeľa na pomoc pri strese, napätí, PMS, kožných problémoch, vlčom hlade, popôrodnej depresii, prechladnutí a chrípke, úzkosti, depresii, pocite „otrávenosti“ a mentálnej anorexii.
Pridanie do základného krému
Po pridaní do základného krému možno použiť na rany a rezy, lupienku, mastnú pokožku, svrab, ekzém, akné, opary, rovnako ako aj ovčie kiahne.

 

Bergamotový olej môžete kombinovať s rôznymi olejmi ako je čierne korenie, šalvia, cypriš, kadidlo, pelargónia, jazmín, mandarínka, muškátový oriešok, pomaranč, rozmarín, santalové drevo, vetiver a ylang-ylang.
 

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie