Pomaranč (Citrus aurantium)

Pomaranč (Citrus aurantium)

  • Otvára srdce a je nápomocný pri smútku, nervozite a úzkosti.
  • Vhodný pre relaxáciu a nadobudnutie energie.

 

Objem: 10 ml
 

8,50 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Jedná sa o slnečný a žiarivý olej, ktorý prináša šťastie a teplo do mysle a pomáha ľuďom pri relaxácii a deťom v noci spať. Pomarančový olej efektívne posilňuje imunitný systém, je účinný aj pri prechladnutí a chrípke a odstránení toxínov z tela.
Je to dobré diuretikum a je najužitočnejší pre redukciu zadržiavania vody a obezity. Jeho účinky na stimuláciu lymfatického systému prispievajú k rovnováhe vody v tele, detoxikáciu, stimulujú imunitný systém a celkový zdravotný stav.
Pomarančový olej je prospešný aj pre tráviaci systém, môže pomôcť s pri zápche, dyspepsii a pre celkovú rovnováhu. Je účinný aj v prípadoch nervového napätia a stresu.

 


Aromalampa a odparovače
Pri naparovaní pomarančový olej pomáha zvládnuť prechladnutie a chrípku, nervové napätie a stres a pomáha vytvoriť pocit šťastia a teplo. Zároveň pomáha deťom v noci zaspať.
Pridanie do masážneho oleja, alebo do kúpeľa
Ak pridáme pomarančový olej do kúpeľa alebo masážneho oleja, pomáha pri prechladnutí a chrípke, odstraňuje toxíny, posilňuje lymfatický a imunitný systém a pomáha zmierniť nervové napätie a stres.
Krém alebo telové mlieko
Pri použití v kréme alebo telovom mlieku tiež podporuje lymfatický systém, pomáha detoxikovať preťaženú pokožku a taktiež je dobrý na celkové vyváženie pleti. Je ideálny pre staršiu zrelšiu pleť, zmierňuje dermatitídy, rovnako ako akné a upokojuje suchú podráždenú pokožku. Všeobecný vyvažovací efekt zrejme vyplýva z celkového vplyvu na podporu tvorby kolagénu v pokožke, ktorý je potrebný pre zdravú a mlado vyzerajúcu pokožku.

 

Pomarančovú olej sa obzvlášt dobre hodí na zmiešanie s čiernym korením, škoricou, klinčekmi, zázvorom, kadidlom, santalovým drevom a vetiverom
 

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie