Pačuli (Progostemon Cablin)

Pačuli (Progostemon Cablin)

  • Populárny medzi mládežou.
  • Je omladzujúci a povznášajúci.
  • Používa sa na liečbu kožných problémov a infekcií.

 

Objem: 10 ml
 

8,50 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Pačuli olej má kladný vplyv na emócie, vyženie letargiu a zároveň vyčistí myseľ, bojuje proti depresii a úzkosti. Tiež sa hodí k vytvoreniu milostnej atmosféry. Je účinný na plesňové a bakteriálne infekcie a je veľkou pomocou pri bodnutí hmyzom. Môže byť tiež použitý ako repelent proti hmyzu a je tiež používaný ako podporný prostriedok na boj proti závislosti na návykových látkach.
Vďaka svojim vynikajúcim močopudným vlastnostiam je účinný v boji proti zadržiavaniu vody a redukuje celulitídu. Uvoľňuje zápchu a pomáha k zníženiu nadváhy. Okrem toho má dezodoračné účinky a navodzuje pocit tepla. Tým rozháňa zápaly a pomáha pri hojení rán.
Na pokožku účinkuje tento olej ako vynikajúci regenerátor tkaniva, ktorý pomáha stimulovať rast nových kožných buniek. Pri hojení rán, nielen podporuje rýchlejšie hojenie, ale tiež pomáha predchádzať vzniku škaredých jaziev.
Pačuli olej je veľmi účinný pri šúpajúcej sa, drsnej, popraskanej a príliš dehydratovanej pleti a používa sa na liečbu akné, ekzémov, vriedkov, vredov, plesňových infekcií, rovnako ako porúch pokožky hlavy.

 


Prehľad

 

Pačuli olej má priaznivé účinky na pokožku, pomáha proti infekciám a pri bodnutí hmyzom, zadržiavaní vody v tele a môže pomôcť s problémami stresu a závislostí.

 

Aromalampy a odparovače
Pri naparovaní, sa pačuli olej používa k boju proti úzkosti a depresii, a zároveň vytvára krásnu milostnú atmosféru a pôsobí ako repelent.
Pridanie do masážneho oleja, alebo do kúpeľa
Ak sa pridá do masážneho oleja alebo do kúpeľa, pačuli olej pomáha v boji proti depresii, problémom kože a vlasovej pokožky, plesňovým infekciám, zadržiavaniu tekutín, pomôže redukovať celulitídu a tiež pomáha pri zápche, nadváhe a dermatitíde.
Priama aplikácia
Pačuli olej možno použiť čistý, nakvapkaný na vatový tampón pri bodnutí hmyzom.
Mlieka a krémy
V telovom mlieku alebo kréme, olej pačuli môže byť použitý pre celkovú starostlivosť o pleť, pretože má vynikajúce regeneračné účinky na tkanivá a tak pomáha omladiť pokožku a stimuluje tvorbu nových kožných buniek, zatiaľ čo bojuje proti infekciám. Tiež urýchľuje hojenie rán a je prevenciou pred vznikom škaredých jaziev. Je efektívny pri akné, ekzémoch, mokvajúcich vredoch, pomaly hojacich sa rán, rovnako ako pri plesňových infekciách.

 

Pačuli olej sa hodí na zmiešanie s bergamotom, šalviou, gerániom, levanduľou a myrhou.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie