Kadidlo (Boswelia Thurifera)

Kadidlo (Boswelia Thurifera)

  • Vôňa je hrejivá, čistí hlavu a upokojuje.
  • Najpoužívanejší olej pre meditáciu.

 

Objem: 10 ml
 

8,50 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Získava sa zo živice zo stromu Boswellia Carter.
Kadidlový olej upokojuje myseľ, spomaľuje a prehlbuje dýchanie a je vynikajúci pre použitie pri meditácii. Tiež pomáha upokojiť úzkosti a obsedantné stavy súvisiace s minulosťou. Má dobrý vplyv na dýchacie ústrojenstvo, čistí pľúca a pomáha pri dýchavičnosti, astme, bronchitíde, laryngitíde, kašli a prechladnutí.
Je všeobecne prospešný pre maternicu a má upokojujúci účinok pri pôrode. Je tiež vhodný pri reumatizme a má pozitívny vplyv na močové cesty.
Kadidlový olej pomôže omladiť starnúcu pleť, pomáha liečiť vredy, rany, jazvy a zápal kože.

 

Prehľad

 

Kadidlo je jeden z olejov, ktorý upokojuje celé telo a myseľ. Vďaka tomu eliminuje všetky bolesti. Čistí pľúca a pomáha regulovať rovnováhu pokožky.

 

Aromalampy a odparovače
Pri naparovaní môže byť použitý pri bronchitíde, prechladnutí, kašli a strate reči, ale aj k upokojeniu mysle, zníženie úzkosti a navodenie vnútorného mieru a obsedantné stavy súvisiace s minulosťou.
Pridanie do masážneho oleja alebo do kúpeľa
Kadidlový olej môžete primiešať do masážneho oleja, alebo do kúpeľa. Priaznivo pôsobí na kašeľ, prechladnutie, zápal priedušiek, reumatizmus, zimomravosť, zlý krvný obeh, vyčerpanie, nočné mory, ťažké obdobie, dýchacie problémy a zahlienenie. Má tiež dobrý sťahujúci účinok na pokožku a priaznivé účinky na staršiu zrelšiu pleť a pomáha hojiť rany a vredy.

Krémy a pleťové mlieko
Ak kadidlový olej pridáte do krému alebo telového mlieka, pomáha udržať celkovú rovnováho pokožky, redukuje tvorbu mazu, omladzuje zrelšiu pleť a zároveň pomáha hojiť rany a vredy.
Použitie na oplachovanie alebo na obklady
Pre podporu hojenia a zabráneniu vzniku škaredých jaziev, pridajte pár kvapiek do vody pri umývaní rany. Na popraskanú kožu a preležaniny, použiť jemne (vhodne zriedené) priamo na postihnuté miesta, alebo použiť ako obklad.

 

Kadidlový olej sa hodí na zmiešanie s benzoinom, santalovým drevom, levanduľou, borovicou, pomarančom, bergamotom a citrónom.
 

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie