Panel používateľa

Žltý strom

Žltý strom

Žltý stromZmes Žltý strom obsahuje:Abuta (Abuta grandifolia - Cortex), Pasuchaca (Geranium dielsianum Knuth. - Herba), Caihua (Cyclanthera pedata L.Schard. - Fructus cyslaterae), Čučoriedka (Vaccinium myrtillus - Herba), Medvedica (Arctostaphyllos uva-ursi - Folium)

18 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Žltý strom

Táto bylinná zmes normalizuje hladinu cukrov v krvi. Pôsobí antioxidačne. Zvyšuje prirodzenú obranyschopnosť tela a normálnu činnosť močového mechúra a obličiek. Zaisťuje normálny stav zraku.
Vyššie uvedené tvrdenia sú overené u bylín - čučoriedka a medvedica.
Odporúčaná príprava:
Pred použitím zmes premiešať. 1/2 čajovej lyžičky zaliať 250 ml vriacej vody a nechať 10 minút vylúhovať. Potom scediť a užiť najlepšie pol hodiny pred jedlom. Piť takto ráno a večer. Treba zvýšiť príjem tekutín.
Odporúčaná diéta - žiadny alkohol, žiadny margarín a nejesť prepálené a tučné jedlá.
Upozornenie:
Pri akýchkoľvek ťažkostiach počas regeneračnej bylinnej kúry je možné vynechať 1 nebo 2 dni. Je dobré sa naučiť pozorovať svoje telo a prípadne znížiť dennú dávku zmesi. Nie je treba telo čistiť rýchlo, ale radšej efektívne a tak, aby sme mohli cez deň dobre fungovať a netrpeli zbytočne nepríjemnými pocitmi. Neodporúčame užívať v tehotenstve a počas dojčenia! Je možná precitlivenosť na obsiahnuté látky!
Hmotnosť: 70 g

Všetky uvedené texty majú výhradne informatívny charakter a slúžia k všeobecne popisným a vzdelávacím potrebám.

 

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie