Panel používateľa

Piesočný kvet

Piesočný kvet

Piesočný kvet Zmes Piesočný kvet obsahuje: Chancapiedra (Phyllanthus niruri L. - Herba), Flor de Arena (Tiquilia paronychoides A.T.Rich. - Herba), Yacon (Smallanthus sonchifolius L. - Herba), Repík (Agrimonia eupatoria - Herba), Hluchavka (Lamium album - Herba)

16 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Piesočný kvet

Bylinná zmes sa odporúča na zlepšenie funkcie obličiek, zníženie hladiny kyseliny močovej v organizme. Je obľúbená pre priaznivé pôsobenie pri poruchách funkcie obličiek. Priaznivo ovplyvňuje stav pokožky tela a zaisťuje normálne funkcie močovej sústavy.
Vyššie uvedené tvrdenia sú overené u bylín - repík a hluchavka.
Odporúčaná príprava:
Pred použitím zmes premiešať. Dávkovanie podľa hmotnosti, pol až jedna polievková lyžica zmesi sa zaleje 700 ml až 1 litrom vriacej vody a nechá sa asi 10 až 15 minút vylúhovať. Potom zlejeme a uchovávame najlepšie v termoske a používame počas dňa v rovnomerných dávkach (ráno, poludnie a večer), najlepšie pol hodiny pred jedlom. Alebo: 3x denne šálka - 200 až 350 ml po dobu 1 mesiaca, alebo do spotrebovania jedného balenia - polovicu kávovej lyžičky zmesi zaliať vriacou vodou, nechať zakryté 15 minút vylúhovať a popíjať. Odporúčame začať menším množstvom zmesi. Treba zvýšiť príjem tekutín.
Upozornenie:
Pri akýchkoľvek ťažkostiach počas regeneračnej bylinnej kúry je možné vynechať 1 nebo 2 dni. Je dobré sa naučiť pozorovať svoje telo a prípadne znížiť dennú dávku zmesi. Nie je treba telo čistiť rýchlo, ale radšej efektívne a tak, aby sme mohli cez deň dobre fungovať a netrpeli zbytočne nepríjemnými pocitmi. Neodporúčame užívať v tehotenstve a počas dojčenia! Je možná precitlivenosť na obsiahnuté látky! Hmotnosť: 70 g

Všetky uvedené texty majú výhradne informatívny charakter a slúžia k všeobecne popisným a vzdelávacím potrebám.

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie