Panel používateľa

Ružový kvet

Ružový kvet

Ružový kvet Zmes Ružový kvet obsahuje: Tawari amarillo (Tabebuia chrysantha Jacq.Nich. -Cortex), Hercampuri (Gertianella alboresea Gilg.Fabris - Herba), Canchapiedra (Phyllanthus niruri L. - Herba), Púpava (Taraxacum officinale - Folium), Čakanka (Cichorium intybus - Herba)

16 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Ružový kvet

Bylinná zmes navodzuje normálnu činnosť pečene, normálne funkcie črevného traktu. Pôsobí priaznivo na činnosť srdca a ciev, na stav kostí a kĺbov.
Vyššie uvedené tvrdenia sú overené u bylín - púpava a čakanka.
Odporúčaná príprava:
Pred použitím zmes premiešať. Dávkovanie podľa hmotnosti, pol až jedna polievková lyžica zmesi sa zaleje 700 ml až 1 litrom vriacej vody a nechá sa asi 10 až 15 minút vylúhovať. Potom zlejeme a uchovávame najlepšie v termoske a používame počas dňa v rovnomerných dávkach (ráno, poludnie a večer), najlepšie pol hodiny pred jedlom. Alebo: 3x denne šálka - 200 až 350 ml po dobu 1 mesiaca, alebo do spotrebovania jedného balenia - polovicu kávovej lyžičky zmesi zaliať vriacou vodou, nechať zakryté 15 minút vylúhovať a popíjať. Odporúčame začať menším množstvom zmesi. Treba zvýšiť príjem tekutín.
Upozornenie:
Pri akýchkoľvek ťažkostiach počas regeneračnej bylinnej kúry je možné vynechať 1 nebo 2 dni. Je dobré sa naučiť pozorovať svoje telo a prípadne znížiť dennú dávku zmesi. Nie je treba telo čistiť rýchlo, ale radšej efektívne a tak, aby sme mohli cez deň dobre fungovať a netrpeli zbytočne nepríjemnými pocitmi. Neodporúčame užívať v tehotenstve a počas dojčenia! Je možná precitlivenosť na obsiahnuté látky!
Hmotnosť: 70 g

Všetky uvedené texty majú výhradne informatívny charakter a slúžia k všeobecne popisným a vzdelávacím potrebám.

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie