Panel používateľa

Šamanské kamene

Moqui MARBELS

"Hromové guľôčky" alebo tiež "Šamanské kamene" sú pomenované podľa Indiánov kmeňa Moqui, ktorí obývali územie Utahu a odkiaľ tieto prevažne hladké eliptické alebo okrúhle konkrécie pochádzajú. Väčšina týchto výtvorov prírody má jadro z pieskovca, ktoré je obklopené plášťom z hematitu. Niektorí geológovia považujú Moqui Marbles za konkrécie železnej rudy vzniknuté pred 130 až 155 miliónmi rokmi. Iná teória hovorí o dopade meteoritu do oblasti "Big Specer Flat" 12 míľ od mesta Escalante, kde sú ešte dnes viditeľné zvyšky valov po dopade.

Moqui pri používaní pôsobia pozitívne  na imunitný systém, vyrovnávajú energiu, harmonizujú, navodzujú duševnú rovnováhu a regenerujú. Pomôžu pri strate energie, nesúladu, blokádach, citovej nevyrovnanosti.

Delia sa na mužské (väčšie, drsnejšie, tvarom ako UFO s pravotočivou energiou) a ženské (hladšie, zamatovejšie, menšie s ľavotočivou energiou).

Použitie: Kamene držíme zovreté v dlaniach a to tak, že praváci držia v pravej ruke kameň opačného pohlavia (muž - ženský kameň a žena - mužský kameň) a druhý kameň zovrieme v druhej ruke. Ľaváci majú tieto kamene obrátene.

Kamene začnú pôsobiť na človeka zhruba po 5 - 15 minútach, záleží od citlivosti a vnímavosti. Pocítime z Moqui Marbles teplo, ktoré nám bude stúpať od dlaní až k ramenám, a potom do celého tela.

Šamanské kamene

1 položka

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Prihlásenie