Panel používateľa

Chiastolit - tromel

Chiastolit - tromel

veľkosť: cca 2,5 x 2,5 cm

3 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Farba: šedohnedý, ružový, šedý, červenohnedý, olivový
Vzhľad: uprostred kameňa je jasne viditeľný kríž
Výskyt: bežný
Náleziská: Chile, Rusko, Španielsko

Vlastnosti
Chiastolit je mocný ochranný kameň. V stredoveku sa používal ako ochranca pred kliatbami a zlou vôľou iných ľudí. Jedná sa o kameň zasvätený tvorivým schopnostiam, nadaný silou rozháňať negatívne myšlienky a city. Premieňa konflikty v súlad a napomáha zmenám vedúcim k riešeniu.
Chiastolit predstavuje bránu, ktorou sa dá vydať na tajomné cesty mimo telo. Pomáha pochopiť a preskúmať ríšu nesmrteľnosti. Spája smrť so znovuzrodením a poslúži všetkým, ktorí prejdú za hranicu smrti. Tento kryštál dokáže ponúknuť odpovede na otázky týkajúce sa tajomných mystérií.
Na duševnej úrovni chiastolit rozháňa zbytočné ilúzie, zaháňa obavy a pomáha hľadieť tvárou v tvár realite. Zvlášť účinne pomáha zvládnuť strach z psychickej poruchy. Pomáha tiež pri prechode z jednej situácie do druhej – najmä v psychickej rovine. Dokáže v našom vnútri odhaliť staré a už nefunkčné vzorce správania.
Na duševnej úrovni radí chiastolit, ako riešiť problémy posilnením analytických schopností. Zbavuje pocitu viny a pomáha stabilizovať city. Počas choroby alebo traumy zvyšuje duchovné schopnosti svojho majiteľa, pretože prebúdza k životu ochranné sily. Funguje ako pomocník pri ceste za pochopením, akou úlohou bola vaša duša v skutočnosti poverená.

Liečebné využitie
Chiastolit zráža horúčku, zastavuje krvácanie a znižuje prekyslenie. Lieči reumatizmus a dnu. I kojacich matiek zvyšuje produkciu mlieka. Jedná sa o kameň, ktorý napravuje poškodenie chromozómov a rovnováhu imunitného systému. Dokáže liečiť paralýzu a spevňuje nervy.

Umiestnenie
Položte kryštál na vhodné miesto alebo ho noste na krku.

 

Nová otázka k produktu

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie