Panel používateľa

Modrý kvet

Modrý kvet

Modrý kvetZmes Modrý kvet obsahuje:Hercampuri (Gentianella alborosea) - vňať 30%, Hluchavka (Lamium album) - vňať, Malina (Rubus ileus) - vňať, Pýr (Agropyrum repens) - koreň, Lopúch (Arctium lapa) - koreň

14 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Modrý kvet

Táto bylinná zmes sa odporúča na kompletnú detoxikáciu organizmu. Prevádzame ju minimálne raz do roka. Odporúčame nekombinovať s alkoholom, nikotínom a umelými rastlinnými tukmi. Zmes podporuje zdravé chudnutie, podporuje správne trávenie, čistí krv, odvádza z tela toxíny a usnadňuje vylučovanie vody z organizmu. Zaisťuje normálnu činnosť obehovej sústavy a detoxikáciu tela. Zlepšuje trávenie.
Vyššie uvedené tvrdenia sú overené u bylín - hluchavka, malina, pýr a lopúch.
Odporúčaná príprava:
Pred použitím zmes premiešať. Dávkovanie podľa hmotnosti, pol až jedna polievková lyžica zmesi sa zaleje 700 ml až 1 litrom vriacej vody a nechá sa asi 10 až 15 minút vylúhovať. Potom zlejeme a uchovávame najlepšie v termoske a používame počas dňa v rovnomerných dávkach (ráno, poludnie a večer), najlepšie pol hodiny pred jedlom. Alebo: 3x denne šálka - 200 až 350 ml po dobu 1 mesiaca, alebo do spotrebovania jedného balenia - polovicu kávovej lyžičky zmesi zaliať vriacou vodou, nechať zakryté 15 minút vylúhovať a popíjať. Odporúčame začať menším množstvom zmesi. Treba zvýšiť príjem tekutín.
Upozornenie:
Pri akýchkoľvek ťažkostiach počas regeneračnej bylinnej kúry je možné vynechať 1 nebo 2 dni. Je dobré sa naučiť pozorovať svoje telo a prípadne znížiť dennú dávku zmesi. Nie je treba telo čistiť rýchlo, ale radšej efektívne a tak, aby sme mohli cez deň dobre fungovať a netrpeli zbytočne nepríjemnými pocitmi. Neodporúčame užívať v tehotenstve a počas dojčenia! Je možná precitlivenosť na obsiahnuté látky!
Upozorňujeme, že tento čaj je veľmi horký. Určite si pri prvej príprave čaju urobte iba slabý nálev a vyskúšajte, ako vaše telo a chuťové bunky budú reagovať. Pokiaľ by to pre vás bolo i tak veľmi horké, odporúčame pridať med a vytlačiť hoci aj polovicu citróna. Potom je to už pre naše telo prijateľnejšie. Ostatné čaje horké nie sú. Je to spôsobené bylinou hercampuri a tá sa v ostatných zmesiach nenachádza.
Hmotnost: 60 g

Všetky uvedené texty majú výhradne informatívny charakter a slúžia k všeobecne popisným a vzdelávacím potrebám.

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie