Panel používateľa

Maiz morado - fialová kukurica

Maiz morado - fialová kukurica

Fialová kukuricaZloženie: 100% Fialová kukurica; šp. Maiz morado - jemne mletý prášok

15 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Fialová kukurica

Maiz morado je viac ako „štandardný" komplex vitamínov (A, B1, B2, B3, C) a minerálov (železo, vápnik, fosfor). Maiz morado je zdrojom najsilnejších prírodných antioxidantov.
Používa sa pri: zvýšenej hladine cholesterolu, obehových ťažkostiach, nedostatočnom prekrvení mozgu, zvýšenej lámavosti krvných kapilár, všetkých zápaloch, bakteriálnych a vírusových infekciách, problémoch so spojivovým tkanivom a nedostatkom kolagénu, zrakových problémoch, najmä pri šeroslepote a zhoršení ostrosti videnia, nádorových onemocneniach, artróze, cukrovke, obezite, anémii, vysokom krvnom tlaku, proti stresu, k posilneniu nervovej sústavy, proti predčasnému starnutiu, pri tráviacich problémoch. Nie je vhodné pre osoby, ktoré majú nízky krvný tlak.
Neodporúča sa tehotným a dojčiacim ženám, deťom do 3 rokov. Možná precitlivenosť na obsiahnuté látky. Nie je náhradou pestrej stravy ani predpísanej medikácie. Skladujte v suchu a teplote do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu. Použitie: 1-2 lyžičky prášku denne rozmiešať vo vode a vypiť alebo vmiešať do jedla Hmotnosť: 150 g

Všetky uvedené texty majú výhradne informatívny charakter a slúžia k všeobecne popisným a vzdelávacím potrebám.

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie