Panel používateľa

Ružový opál tromel

Ružový opál tromel

veľkosť: cca 2 x 2 cm

4 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Opál

Jedná sa o karmický kameň, ktorý nás učí, že všetko, čo vyšleme von, sa nám zas vráti. Opál pôsobí ako ochranný kameň – ak je správne naprogramovaný, spraví vás nepostrehnuteľnými či neviditeľnými. Dá sa použiť, keď sa chcete odvážiť na nebezpečné miesto. Svoju úlohu splní aj pri šamanských cestách, kde je treba byť neviditeľný. Na duševnej úrovni opál zosilňuje zvláštnosti charakteru a súčasne vynáša na povrch osobné vlastnosti, aby potom mohli prejsť premenou. Umožňuje správne pochopenie vlastnej ceny a pomôže vám porozumieť svojim možnostiam. Vnáša do života svetlo a spontánne rozhodovanie. Povzbudzuje umelecké sklony. V citovom živote bol opál oddávna spájaný s láskou a vášňou, s túžbou a erotikou. Jedná sa o kameň pokušenia, ktorý zosilňuje city a uvoľňuje zábrany. Môže síce tiež pôsobiť ako stabilizujúci prvok citov, ale v niektorých prípadoch energiu skôr rozptyľuje a jeho užívateľ musí byť veľmi sústredený, než opál použije na skúmaniu alebo vyvolanie emócií. Do úvahy prichádza i súčasné použitie iných kameňov. Opál vám ukáže, aký bol váš citový stav v minulosti – hlavne v minulých životoch – a naučí vás, ako prevziať zodpovednosť za to, čo cítite práve teraz. Podnecuje k prejavom pozitívnych citov. Tvrdí sa, že nosenie opálu vyvoláva vernosť, lojalitu a spontánne jednanie. Súčasne ale môže zosilňovať aj prelietavosť, ak k nej už máte sklony z dávnejších dôb. Opál sa dá použiť na liečenie zemského energetického poľa, v ktorom odstraňuje poškodenia a dodáva mu novú energiu a stabilitu.

Liečebné využitie:

Opál posilňuje vôľu k životu. Lieči Parkinsonovu chorobu, infekcie a horúčky. Čistí krv a obličky. Reguluje hladinu inzulínu, pomáha pri pôrode a odstraňuje predmenštruačný syndróm (temný opál). Jedná sa o kameň blahodarne pôsobiaci na oči, hlavne ako elixír.

Umiestnenie:

Položte podľa potreby, predovšetkým na srdce alebo solar plexus. Noste na malíčku.

Čierno hnedo šedý opál rezonuje s duchovnou čakrou a rozmnožovacími orgánmi. Zvlášť užitočný je pri uvoľňovaní sexuálneho napätia vznikajúceho z citových príčin. Pomáha tiež pri zvládaní a integrácii novo prejavených citov.

Modrý opál prináša citovú úľavu a zisťuje spojenie s duchovným zmyslom konania. Rezonuje s krčnou čakrou a dokáže zlepšiť komunikáciu, hlavne v prípade, že došlo ku potláčaniu vlastných myšlienok alebo k strate sebadôvery. Poslúži pri zážitkoch spojených s minulými životmi alebo zraneniami, ktoré majú dopad na súčasný život. Tieto problémy sa môžu zahojiť prostredníctvom vyššieho vesmírneho plánu.

Čerešňový opál pomáha pri čistení a aktivácii základnej a duchovnej čakry. Prináša pocit sústredenia a ukotvenia. Na duchovnej úrovni tento kameň prebúdza jasnozrivosť a veštecké cítenie. Mimoriadne užitočný je pri liečení bolesti hlavy vychádzajúci zo zablokovaného a neotvoreného tretieho oka. Napomáha regenerácii tkanív a uzdravovaniu krvných porúch, svalového napätia a problémov s chrbticou. Potláča prejavy spojené s menopauzou.

Chryzopal (modrozelený opál) otvára myseľ novým dojmom a podnecuje otvorenosť voči ostatným ľuďom. Pomáha pozorovať svet novými očami. Jedná sa o kameň zlepšujúci náladu. Uľahčuje odkladanie citových bremien, často prostredníctvom plaču a uvoľnenia emócií. Odstraňuje z organizmu jedovaté látky a prispieva k regenerácii pečene. Zo srdca a hrude zaháňa zvieravé pocity.

Ohnivý opál (oranžovočervený) zvyšuje osobnú silu, prebúdza vnútorný oheň a chráni pred nebezpečenstvom. Jedná sa o symbol nádeje. Vynikajúci pre podnikanie a obchod. Slúži ako zosilňovač energie. Tento kameň uľahčuje zmenu a pokrok. Ak sa ohnivý opál použije vo chvíli, kedy sa stanete obeťou nespravodlivého jednania alebo zneužívania, ponúkne vám pre obdobie následného citového zmätku podporu. Ohnivý opál zosilňuje podľa mienenia mnohých ľudí cudzie myšlienky a trojnásobnou silou ich vracia ku zdroju. Dokáže odhaliť hlboko ukryté predstavy a pocity ľútosti či smútku a to i v prípade, že pochádzajú z niektorého z minulých životov. Jedná sa o výborný kameň umožňujúci cesty do minulosti, aj keď niekedy môže zapôsobiť doslova výbušne, ak sa náhle uvoľní emócia, ktorou sa predtým naplnil Ohnivý opál rezonuje s bruchom, dolnou časťou chrbta a meridiánom nazývaným trojitý ohrievač. Lieči črevá a obličky, udržuje v rovnováhe činnosť nadobličiek a bráni vyhoreniu. Podnecuje aktivitu pohlavných orgánov. Jedná sa o výborný kameň, keď potrebujete dobiť energiou a zahriať.

Zelený opál je očistným a omladzujúcim kameňom, ktorý podporuje citové uzdravenie a napomáha rozvoju vzťahov. Vďaka schopnosti filtrovať informácie a opätovne zorientovať myseľ dodáva zmysel každodennému životu a súčasne prináša duchovnú perspektívu. Zelený opál posilňuje imunitný systém a potláča prechladnutie a chrípku.

Hyalit (vodný opál) je vynikajúci kameň na veštenie z gule. Jeho „vodné" hlbiny pôsobia priaznivo na spojenie s duchovným svetom. Stabilizuje náladu, spája základnú čakru s korunnou, zosilňuje zážitky získané počas meditácie. Hyalit pomáha ľuďom, ktorí odchádzajú z fyzického tela. Učí múdrosti, podľa ktorej je telo iba dočasným dopravným prostriedkom pre dušu.

Ružový (andský) opál je kameňom obnovy. Obnovuje posvätný vzťah medzi jedincom a univerzálnou energiou. Vedie nás cestou života, pomáha nám vyberať si ten správny smer a vytvára trvalé puto medzi vedomím a podvedomím. Pomáha nám zbaviť sa starých vzorcov správania, myslenia i cítenia, prehlbuje naše porozumenie v oblasti psychológie a čistí naše srdce i myseľ. Má vynikajúce schopnosti liečiť emócie. Je to kameň srdcovej čakry. Pre auru je to kameň pokoja a mieru. Držať ružový opál pri meditácii alebo dať si ho v noci pod vankúš nám pomáha akceptovať bolestivé spomienky a zabudnúť na ne.

Nová otázka k produktu

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie