Panel používateľa

Zvonkohry a zvony

Zvonkohra vysiela zvukové vlny, čím pomáha rozptyľovať a rozhýbať energiu. Prináša do domu dobrú náladu cez zvuk a život z vetra a tým aj šťastie pre jeho obyvateľov. Je to silný a všestranný nástroj, ktorý prináša radostnú, harmonickú a posilňujúci atmosféru do priestoru. Prečistí stagnujúcu energiu, zbaví vás letargie a dodá pocit istoty. Váš priestor získa príjemnejšie vibrácie a budete sa cítiť svieži a plní energie. 

 

Kovové zvonkohry je najlepšie umiestniť na západ, severozápad (tieto svetové strany patria prvku Kov) a na sever ( ktorý ovláda prvok Voda a Kov ho podporuje). 

 

Drevené zvonkohry, napríklad z bambusov sú účinné len v oblasti prvku Drevo t. j. východ a juhovýchod, rovnako ako v oblasti prvku Oheň na juhu, pretože drevo živí oheň. 


Keramické zvonkohry sa používajú  na juhozápade (oblasť lásky a romantiky), severovýchode (vedomosti, šťastia) a v strede (všeobecné šťastie celej rodiny), sú to oblasti patriace prvku Zem. 


Vyhnite sa zaveseniu kovových zvonkohier na východe a juhovýchode, pretože kov ničí drevo. Avšak je možné urobiť výnimku, ak sa tu nachádzajú nepriaznivé hviezdy 5 a 2 a treba minimalizovať ich zlú energiu.

 

Pokiaľ ide o počet tyčí na zvonkohre, najlepší počet je 5, 6 alebo 8. Jedná sa o šťastné čísla pre obdobia Feng Shui 8, ktoré začína od roku 2004 a končí 2024.

 

Počet použitých tyčí má rôzny vplyv na šťastie. Použite 6 alebo 8 tyčí, ak chcete priťahovať šťastie do vášho života. Ak chcete potlačiť smolu, najvhodnejšie je použiť 5 tyčovú zvonkohru. 
Na posilnenie ich pozitívneho vplyvu sa zvonkohry často kombinujú so silnými symbolmi ako napríklad pagoda, mystický uzol, drak.

 

Zaveste si niektorú zo zvonkohier blízko vchodu do domu či kancelárie a tešte sa z dobrej čchi, šťastia a ochrany, ktorú vám prinesie.

 

 

Ponuka zvonkohier v e-shope

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie