Panel používateľa

Orgonity

Čo sú orgonity:

Je to výrobok, alebo produkt zložený z organickej živice a anorganika /kovových triesok s krištáľom/ Jeho názov je odvodený od Orgonu. Orgonit čistí energiu vo svojom okolí v dosahu niekoľkých metrov bez ohľadu na to, či chcete, alebo nie. Prišli na to manželia Croftovci, ktorí do zmesi živice a kovových triesok pridali krištáľ. Orgonity citlivo reagujú na energiu, ktorú majú v dosahu. Túto energiu pomocou organika priťahujú, pomocou krištáľu čistia a pomocou kovových triesok ako anorganika, odrážajú späť do priestoru. To znamená, že sa nepretržite mení negatívna energia na pozitívnu. Každý orgonitový odliatok má ako celok svoju frekvenciu. Majú teda rôznu intenzitu a dosah podľa veľkosti a materiálu, z ktorého sú vyrobené. Účinok polodrahokamov a drahokamov, ktoré sa niekedy do orgonitov pridávajú, /napríklad ametyst, ruženín.../ sú orgonitom zosilňované a ich vibrácie/ nap. liečivý potenciál/ sú energiou orgonitu doslova prinútené k aktivite a rozširovaniu do priestoru.

Schopnosti Orgonitu

 • má priaznivý vplyv na životné prostredie, neutralizuje negatívny elektromagnetický smog, napríklad z televízorov, mikrovlniek, rádií, monitorov, mobilov, elektrických rozvodov, vysokonapäťových vedení. atď.
 • detoxikuje organizmus, čistí a zároveň nabíja telo živou orgonovou energiou
 • pomáha proti nespavosti, spánok je viac osviežujúci
 • pomáha prebudiť naše vrodené psychické schopnosti
 • inšpiruje vyrovnanosť, dobrú náladu a príjemné správanie, harmonizuje priestor
 • čistí vodu, pôdu, je možné ich umiestniť aj pod stromy, jeho účinnosť sa zvýši zakopaním do zeme
 • harmonizuje geopatogénne zóny a transformuje na pozitívne
 • priaznivo pôsobí na rast rastlín, znižuje nároky na vodu,rastliny rastú rýchlejšie a dosahujú väčšiu výšku, rozmery aj plodnosť, sú odolne voči napadnutiu hmyzom, plesňami, vírusom...
 • znižuje spotrebu pohonných hmôt v aute približne o 10%  / po 3 týždňoch po vložení do auta/
 • má silné harmonizujúce a upokojujúce účinky
 • nosením na hrudi ako šperk doplňuje životnú energiu

Majú priaznivý vplyv na emócie, duševný stav a úspešne vylepšujú spánok, dokonca aj v ťažších prípadoch nespavosti.

Rušia negatívne účinky

Geopatogénnych zón.
Elektrosmogu (počítač / televízia - únava, mobil, vykrývače mobilných sietí, zdroje a rozvodné stožiare s vysokým napätím).
Miest, kde sa pretínajú línie Hartmanovej mriežky (magnetická mriežka okolo celej Zeme).

Odrušujú

Psychopatogénne zóny (materiál má svoju pamäť a miesta kde niekto zomrel, alebo boli dlhodobo zaťažované stresujúcimi situáciami – nemocnice, poradne, ... vyžarujú tieto nálady na podprahovej úrovni).

Vyžarujú

Vysoké vibrácie, ktoré dokážu meniť atmosféru, pôsobiť na emocionálnu, mentálnu a energetickú rovinu. Aktivujú a rozhýbavajú energie v tele (meridiány, čakry), čistia bloky a tým pádom majú aj liečivé účinky. Citlivejší a vnímavejší ľudia potrebujú pôsobenie orgonitov na svoj organizmus dokonca až obmedzovať pre ich citeľný detoxikačný účinok.
Ionizujú vzduch.

Zaujímavé výhody

Oproti jednorazovým detoxikačným a liečivým produktom môžu orgonity pôsobiť na človeka nepretržite.

Ďalšie použitie

V záhradách – rastliny rýchlejšie rastú a sú odolnejšie voči škodcom a chorobám.
Energizovanie vody – zlepšenie energetickej a informačnej kvality vody (ktorá si priniesla informácie z toxínov, ktoré obsahovala a z umelo vyrobeného potrubia, ktorým prechádzala) podobne ako homeopatikum.
V chladničke – elektromagnetické vyžarovanie transformátora vysokého napätia chladničky znižuje kvalitu potravín na energo-informačnej úrovni.
Pri posteli na zlepšenie spánku.
Pri vylaďovaní obytných a pracovných priestorov – feng-shui / vastu.

Jemnohmotné vyžarovanie týchto orgonitov dosahuje najvyššie hodnoty cez 70 000 Bovisových jednotiek a polomer plnohodnotného pôsobenia 4 metre. Takéto orgonity účinne pokryjú celé poschodie domu.

Orgonity nepotrebujú žiadnu údržbu. Ich povrch je hladký a veľmi estetický, vhodný aj do reprezentačných priestorov.

Zloženie

Zmes kovových pilín a minerálov zaliatych v jantárovej živici, ručná práca.

Orgonity 1

4 Položky

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Prihlásenie