Panel používateľa

Články

Štítna žľaza

Urieknutie

Detoxikácia organizmu

 

Ako opraviť diery v aure
Táto otázka zaujíma veľa ľudí vrátane skeptikov, najskôr preto, že každý človek na podvedomej, intuitívnej úrovni chápe význam udržania celistvosti svojich polí. Diery v aure - čo to vlastne je? Dovoľte najprv trochu teórie, založenej na prácach autorov Teozofickej spoločnosti.
Človek má fyzické telo. To má éterického dvojníka prenikajúceho a čiastočne mierne presahujúceho hranice tela fyzického. Jeho anatómia je opakovaním anatómia fyzického tela. Navyše obsahuje meridiány a čakry. Éterickým dvojníkom prechádzajú energetické prúdy podporujúce život vo fyzickom tele. Je pre fyzické telo tiež matricou - ujma éterického dvojníka sa prejaví ako ujma na fyzickom tele.
Éterický dvojník má auru, nazývanú "éterická aura". Skladá sa z niekoľkých vrstiev. Toto žiariace energetické pole má mnoho funkcií, medzi iným funkciu ochrannú - chráni človeka pred škodlivými vplyvmi na éterickej úrovni. Fyzický a psychický stav človeka závisí od stavu éterického tela a jeho aury, pretože práve ono je mostom medzi fyzickým a astrálnym telom. Naopak to funguje rovnako: čokoľvek si človek myslí, cíti, hovorí alebo robí, bezprostredne a okamžite ovplyvňuje stav jeho éterického tela.
Ideálne ich éterické telo čisté, má vysoké vibrácie a umožňuje voľný kolobeh energie, aura je vyrovnaná, hustá a silná. Taký obraz skutočnosti však nachádzame zriedka. Zvyčajne nie je ľudská aura ani čistá, ani vyrovnaná.
Často sa stáva, že vplyvom najrôznejších príčin sa aura v niektorých miestach stenčuje, vznikajú v nej trhliny alebo diery.
Vyžarovanie monitoru počítača napríklad dokáže preraziť auru na úrovni hrudi alebo slnečného pletenca, čiže na úrovni jeho umiestnenie voči ľudskému telu. Prerazenie môže mať rôznu veľkosť - od špendlíkovej hlavičky až po veľké diery. Tie otvárajú ľudské energetické pole negatívnemu pôsobeniu vonkajšieho prostredia.
Krátky prehľad príčin vzniku stenčenie, trhlín alebo dier v aure:
silné emócie (hnev, strach, a i.) psychické traumy
alkoholické alebo narkotické opojenie
narkóza
niektoré farmakologické preparáty
stratené fragmenty duše
rany spôsobené fyzickému telu
toxíny v životnom prostredí
elektromagnetické polia
neúmyselné psychické ataky zo strany iných ľudí (negatívne myšlienky, kritika, bežné kliatby)
úmyselné ataky (čierna mágia)
náhodné útoky podľa zásady «udri a bež»
Čím sú diery v aure nebezpečné?
Porušením celistvosti aury dochádza k úniku energie. Ten sa môže prejaviť ako neočakávaná strata síl, prudká zmena nálady, bolesti hlavy (najčastejšie migréna), ostré bolesti, nevoľnosť, náhle ochorenie (napríklad infekcia) ap.
K samoobnove celistvosti aury je potrebných niekoľko dní. V tomto období sa človek cíti zle, je ako rozbitý a intuitívne vyhľadáva zdroje doplnenie zásob životnej energie. Pretože ľudia v drvivej väčšine nevedia, ako svoje zásoby životnej energie dopĺňať prirodzenou cestou (naberaním prány z okolitého prostredia), dopĺňajú svoje zdroje najčastejšie prostredníctvom chladničky alebo vampirizmu, kedy odsávajú energiu iným ľuďom.
Stenčená aura je príčinou opakujúcich sa fyzických tráum zraniteľných miest.
Nezacelené diery v aure vedú k závažnejším následkom. Syndróm chronickej únavy je napríklad s najväčšou pravdepodobnosťou spojený s trvalými dierami v aure.
Okrem toho otvory v aure mnohonásobne zvyšujú nebezpečenstvo prichytenia negatívnych podstát.
Zachytené negatívne podstaty nielen odoberajú človeku energiu, ale tiež vnášajú do jeho pola svoje značky, negatívne programy a vlastné emocionálne pozadie (obavy, depresia, hnev, chtíč, vášeň pre niečo pod.) To na človeka veľmi silne psychicky pôsobí. Človek spravidla nemá o cudzorodej podstate negatívnych myšlienok a emócií, ktoré sa u neho prejavujú, ani tušenie. Začína ich stotožňovať so svojím Ja a dostáva sa tak pod nadvládu votrelca, ktorý sa stále hlbšie a pevnejšie usadzuje v jeho tenkom tele.
Negatívne podstaty môžu tiež spolupôsobiť pri rozvoji fyzických ochorení.
Na dosiahnutie dlhodobých kladných výsledkov je dôležité zbaviť sa negatívnych energií a podstát. Odstrániť ich z ľudského energetického poľa ešte pred tým, než budeme odstraňovať diery v aure.
Ako opraviť diery v aure?
Celková očista
Celková očista aury
Účinne zlikvidovať diery v aure umožňuje postup pránoterapie, ktorej sa hovorí «celková očista aury».
Ak máte citlivé ruky, dokážete otvory v aure nájsť rukami. Skenujte nimi auru vo vzdialenosti asi 10-20 cm od tela. Môžete ich vnímať ako diery, prepady alebo niečo iné - tieto pocity sú u každého iné.
Okrem rúk môžete tiež pracovať s krištáľom. Vezmite krištáľ vo forme obelisku a pozdĺžnymi ťahmi zhora nadol očisťujte všetku auru. Pohyby musia byť pomalé. Začnite nad temenom a skončite na úrovni chodidiel. Po každom pozdĺžnom ťahu potraste krištáľom nad nádobou so slanou vodou, aby ste správne zužitkovali negatívnu energiu. Takto postupujte po celom povrchu aury. Na konci očistnej seansy potom krištáľ umyte v slanej vode, nie však v rovnakej nádobe, do ktorej ste "striasali" negatívnu energiu. Tak ho očistíte. Rovnaký výsledok dosiahnete, ak vystavíte krištáľ na priame slnko alebo ho necháte niekoľko hodín na čerstvom vzduchu..Akými inými spôsobmi je možné očistiť a vyspraviť svoju auru? Metód očisty a obnovenie vlastnej aury existuje veľké množstvo, obmedzené sú len vašou predstavivosťou. Metódy, ktoré ďalej uvádzame, vám majú poskytnúť nápady a patrí do skupiny postupov "urob si sám" .Obecne pri tejto činnosti dodržiavajte zásady energo liečiteľstva: očistenie, zahojenie, energetická výživa a obrana zasiahnutého miesta.
1. Než začnete, obráťte sa k Vyšším silám svetla o požehnanie, vedenie, pomoc a obranu a na konci im nezabudnite poďakovať. 2. Polievanie slanou vodou a rytmické dýchánie. 3. K očiste aury aplikujte polievanie slanou vodou teplou asi 40 stupňov Celzia. Na vedro vody stačí malá hrsť soli. Rovnako tak sa pre tento účel hodí kúpeľ vo vani s teplou slanou vodou.4. Pri polievaní sa slanou vodou povedzte: «V mene najvyššieho velím: nech všetky negatívne a nežiadúce energie iných ľudí a bytostí sú zmyté z mojej aury úplne a úplne, nech sú odvedené do svetla. Staň sa! »5. Po polievani sa obráťte na Najvyššieho s modlitbou: «Najvyšší, ďakujem ti za očistenie svojej aury, ďakujem ti za zhojenie, naplnenie energiou a duchovnú ochranu. S plnou vierou: staň sa! »6. Keď dokončíte polievanie, vykonajte 10-12 zostáv cvikov rytmického dychu k energetickému dobitiu. Očista a energetické dobitie za pomoci živlov. Vykupte sa v mori, prechádzajte sa v daždi, Stoj tu na priamych slnečných lúčoch alebo dovoľte čerstvému vetru, aby okolo vás fúkal zo všetkých strán. Predstavujte si pritom, ako z vás prírodné sily snímajú všetku negatívnu energiu a odnášajú ju na to správne miesto ku zužitkování.Vizualizace «Zlatý hrebeň»: predstavte si hrebeň vyrobený zo zlatého svetla a v myšlienkach ním starostlivo prečesávajte svoju auru. Negativitu odhadzujte do fialového Plameňa. Po skončení procedúry nezabudnite Plameň poslať tam, odkiaľ prišiel. «Látanie diery»: v myšlienkach pozrite svoju auru. Nájdite otvor. Očistite ho vhodným spôsobom, napríklad umytím blankytným svetlom. Predstavte si ihlu navlečenú niťou zodpovedajúce farby a zašite dieru. Potom polejte miesto poškodenia zlatým svetlom a uhlaďte miesto rukou. Prostrednictvom vizuálnych obrazov nariaďuje svojmu podvedomiu, čo má robiť. Účinnosť uvedených procedúr záleží na miere vašej predstavivosti, vašej viery v ich účinok a určitého stupňa majstrovstva, ktorého sa nadobúda praxou. V každom prípade je pravidelná očista vlastnej aury dobrá vec. Rovnako tak ako sa staráte o čistotu fyzického tela a odevu, je veľmi užitočné starať o svoju auru. Ako už sme uvádzali, jej stav bezprostredne pôsobí na zdravie organizmu a ovplyvňuje aj stav psychický.Je tiež dôležité uvedomiť si, že auru nemožno napraviť fyzickými postupmi. K zhojeniu aury je nevyhnutný úmysel, energetické ruky liečiteľa, ktoré má každý z nás a životnej energie, ktorej je v prírode hojnosť. A samozrejme tiež základné znalosti o éterickom svete, ktorý je síce neviditeľný, ale každú sekundu nás ovplyvňuje.

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie