Vonné tyčinky

<!--[if gte mso 9]><xml> </xml><![endif]--><!--[if gte mso 9]><xml> Normal 0 21 false false false SK X-NONE X-NONE </xml><![endif]--><!--[if gte mso 9]><xml> </xml><![endif]--><!--[if gte mso 10]> <style> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Normálna tabuľka"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-theme-font:minor-bidi; mso-fareast-language:EN-US;} </style> <xml> </xml><![endif]--><!--[if gte mso 9]><xml> Normal 0 21 false false false SK X-NONE X-NONE </xml><![endif]--><!--[if gte mso 9]><xml> </xml><![endif]--><!--[if gte mso 10]> <style> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Normálna tabuľka"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-theme-font:minor-bidi; mso-fareast-language:EN-US;} </style> Výroba vonných tyčiniek je starodávne posvätné umenie. Vonné tyčinky sa pripravujú z čisto prírodných surovín akými sú sušené kvety, byliny, santalové drevo, kôra exotických stromov atď., ktoré sa najskôr pomelú na veľmi jemný prášok. Potom sa pridávajú esenciálne vonné oleje a med, čím sa získa veľmi jemná pasta, ktorá sa ručne rolovaním nanáša na tenké bambusové drievka. Potom sa vonné tyčinky rozložia a nechajú vyschnúť na slnku.

Vonné tyčinky sa používajú v aromaterapii a je dokázané, že pôsobia protistresovo a upokojujú našu myseľ. Vonné tyčinky sa používajú už tisíce rokov pri chrámových obradoch. Vonné tyčinky čistia a dezinfikujú ovzdušie od všetkých rôznych baktérií a mikróbov.

Japonské vonné tyčinky – sú považované za najkvalitnejšie vonné tyčinky. Vynikajú svojou jemnou vôňou a výrobou. Vyrábajú sa čisto z prírodných esencí.

Indické vonné tyčinky – majú asi najväčšie spektrum vôní, ktoré je často veľmi výrazné a tak sa najčastejšie  používajú prevažne na prevoňanie priestorov a navodenie atmosféry.

Nepálske a tibetské vonné tyčinky – patria medzi najtradičnejšie, pretože sú vyrábané podľa starodávnych receptúr. Ide o zmes bylín, ktoré vo vás navodia prostredie budhistických chrámov.

Čínske vonné tyčinky - sú nanášané na bambusovú štetinu a sú parfémované čisto prírodnými olejmi.

Vonné tyčinky

10 položiek

Zobraziť:

Prihlásenie