Panel používateľa

Vonné tyčinky

 

Výroba vonných tyčiniek je starodávne posvätné umenie. Vonné tyčinky sa pripravujú z čisto prírodných surovín akými sú sušené kvety, byliny, santalové drevo, kôra exotických stromov atď., ktoré sa najskôr pomelú na veľmi jemný prášok. Potom sa pridávajú esenciálne vonné oleje a med, čím sa získa veľmi jemná pasta, ktorá sa ručne rolovaním nanáša na tenké bambusové drievka. Potom sa vonné tyčinky rozložia a nechajú vyschnúť na slnku.

Vonné tyčinky sa používajú v aromaterapii a je dokázané, že pôsobia protistresovo a upokojujú našu myseľ. Vonné tyčinky sa používajú už tisíce rokov pri chrámových obradoch. Vonné tyčinky čistia a dezinfikujú ovzdušie od všetkých rôznych baktérií a mikróbov.

Japonské vonné tyčinky – sú považované za najkvalitnejšie vonné tyčinky. Vynikajú svojou jemnou vôňou a výrobou. Vyrábajú sa čisto z prírodných esencí.

Indické vonné tyčinky – majú asi najväčšie spektrum vôní, ktoré je často veľmi výrazné a tak sa najčastejšie  používajú prevažne na prevoňanie priestorov a navodenie atmosféry.

Nepálske a tibetské vonné tyčinky – patria medzi najtradičnejšie, pretože sú vyrábané podľa starodávnych receptúr. Ide o zmes bylín, ktoré vo vás navodia prostredie budhistických chrámov.

Čínske vonné tyčinky - sú nanášané na bambusovú štetinu a sú parfémované čisto prírodnými olejmi.

Vonné tyčinky

11 položiek

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Prihlásenie