Panel používateľa

Liečivé čajové zmesi z Peru

Projekt Zem lieči  -  produkty od PCH

Filozofiou tohto projektu, na ktorom pracuje intenzívne Petr Chobot so svojím týmom botanikov, lekárov a ďalších špecialistov v amazonskom pralese, je model vzájomnej pomoci uskutočňovanej medzi Amazóniou a našou civilizáciou. Vďaka tomuto projektu môžu ľudia v našej civilizácii – v ľubovoľnej krajine sveta – získať prístup k nesmierne účinným šamanským rastlinným prostriedkom, schopným vyliečiť i veľmi vážne choroby. Naopak takto získané finančné prostriedky budú poskytnuté ako veľmi významná pomoc Amazónii, ktorá sa nachádza v stave smrteľného zápasu o svoje prežitie.


Petr Chobot je biológ, ktorý 18 rokov v teréne v Amazónii študoval šamanský spôsob liečenia.


V súčasnosti je pevne presvedčený, že pôvodné indiánske etniká vlastnili, a niektoré stále vlastnia, celkom výnimočné receptúry a znalosti týkajúce sa pralesných rastlín a stromov, schopných vyliečiť pomerne rýchlo aj tie choroby, ktoré sú v našej civilizácii považované za tzv. neliečiteľné – napr. diabetes, alebo veľmi obtiažne liečiteľné. Rozhodol sa sprístupniť tieto prostriedky ľuďom, ktorí trpia zdravotnými problémami a na oplátku žiada pomoc pre Amazóniu a jej pôvodných obyvateľov.

Liečivé čajové zmesi z Peru

19 položiek

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie