Panel používateľa

Sugilit tromel

Sugilit tromel

veľkosť: cca 3 x 2,5 cm

19,10 € s DPH

Dostupnosť: Vypredané

Farba: fialový, fialovo ružový
Vzhľad: matný so svetlými prúžkami alebo (vzácnejšie) priesvitný
Náleziská: Japonsko, Južná Afrika

Vlastnosti
Sugilit je jedným z hlavných kameňov lásky, ktorý privádza na Zem energiu fialového žiarenia. Zosobňuje duchovnú lásku a múdrosť. Otvára všetky čakry prívalu lásky a súčasne ich uvádza do vzájomnej rovnováhy. Umožňuje spojenie s duchovným vedomím a vyvoláva schopnosť diaľkového pozorovania.
Sugilit vás učí, ako žiť v súlade s vlastnou pravdou. Súčasne pripomína duši, aký bol zmysel jej poslednej inkarnácie. Sprevádza ju na ceste do minulých životov alebo do stavu medzi životmi, kde je možné nájsť dôvody súčasnej nerovnováhy. Tento kameň dokáže nájsť odpovede na veľké otázky života ako „prečo som tu?", „odkiaľ prichádzam?", „kto som?" a „čo všetko ešte musím pochopiť?". Je užitočným spoločníkom na duchovných púťach každého druhu. Tento kryštál zasvätený láske chráni pred všetkými šokmi, traumami a sklamaniami. Dokáže tiež uľaviť od duchovného napätia. Pomáha citlivým ľuďom, aby sa adaptovali na pozemské vibrácie bez toho, aby sa museli „zašpiniť" alebo prepadnúť malomyseľnosti. Dokáže vniesť svetlo a lásku aj do tej najtemnejšej situácie.
Sugilit, napomáhajúci odpusteniu a potláčajúci nepriateľstvo, je veľmi užitočný kameň pre prácu v skupine, pretože odstraňuje problémy, ku ktorým medzi ľuďmi dochádza a súčasne podporuje rozvoj láskyplnej komunikácie.
Na duševnej úrovni pôsobí blahodárne na „stratené existencie" každého druhu. Prináša pomoc ľuďom, ktorí sa necítia na tejto planéte doma a tiež tým, ktorých trápia paranoidné stavy alebo schizofrénia. Výborne pomáha ľuďom postihnutým autizmom, pretože uľahčuje uzemnenie ich duše do súčasnej reality a prekonávanie problémov spojených s učením. Sugilit pomáha pochopiť vplyv mysle na telo a nachádza zdroje nerovnováhy. Na citovej úrovni prináša schopnosť pohliadnuť do tváre nepríjemným prežitkom. Potláča pocit ľútosti, smútku a strachu. Súčasne učí odpúšťať sebe samému.
Do mentálneho života vnáša pozitívne myslenie a pretvára fungovanie mozgu v pozadí takých problémov, akým je napríklad dyslexia. Podporuje prekonávanie konfliktov bez toho, aby bolo nutné robiť kompromisy.
Na telesnej úrovni sugilit blahodárne pôsobí na ľudí trpiacich rakovinou, pretože dokáže citlivo odstraňovať duševné zmätky a potláča zúfalstvo. Vyháňa z tela negatívnu energiu a ponúka láskyplnú podporu, pretože do tela, mysle i ducha vnáša liečivú energiu.

Liečebné využitie
Mangán obsiahnutý v sugilite dokáže výborne rozháňať bolesti hlavy, rovnako ako nepríjemné pocity každého druhu. Lieči epilepsiu a motorické problémy. Uvádza do súladu mozog a nervy. Svetlý sugilit čistí lymfatický a krvný systém.

Umiestnenie
Podľa potreby, hlavne však na srdce alebo lymfatické žľazy. Pri bolestiach hlavy držte na čele. Ak si chcete uľaviť od zúfalstva, položte ho na tretie oko.

Nová otázka k produktu

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie