Panel používateľa

Energetická aromaterapia

Značka Hanna Maria

Značka Hanna Maria

Hana Tomášková, firemným menom Hanna Maria, sa zaoberá zostavovaním 100% čisto prírodných éterických olejov pre vyváženie životnej energie. Vychádza z východných učení, využíva energetiku rastlín, vlastných skúseností v oblasti vývoja vôní a znalostí energetických centier človeka, ezoteriky, feng shui a astrológie. Inšpiruje sa vlastným vnímaním prírody, pracuje prevažne intuitívne a mimozmyslovo. Už od detstva vníma vyžarovanie a auru ľudí. Inšpiráciu získava aj zo svojich pobytov v cudzích krajinách, napr. Anglicku, Francúzsku, Švajčiarsku, Turecku, Thajsku ...

Suroviny pre jej produkty

Suroviny pre jej produkty pochádzajú z prísne kontrolovaných ekologických plantáží z celého sveta. Spracováva ich podľa ich požiadaviek anglická firma Augustus Oils - Bordoni, Hamphire. Suroviny i hotové výrobky podliehajú prísnym medzinárodným kritériám certifikácie a atestácie v EÚ. Hanna Maria spolupracuje s firmami vyvíjajúcimi parfémy, vonné látky a silice vo Francúzsku, Anglicku a Švajčiarsku a je ich výhradným obchodným zástupcom pre Čechy a Slovensko.

Jej zmesi používajú renomované firmy a banky

Zaoberá sa vôňou aj marketingovo. Jej zmesi používajú renomované firmy a banky, sú súčasťou aj kultúrnych podujatí, napr. pri česko-rakúskom benefičnom galakoncerte v Smetanovej sieni Obecného domu. Podieľa sa aj na medzinárodných projektoch v zostavovaní vôní pre špecifickú klientelu, napr. pre obradné rituály na Ďalekom Východe. Zúčastňuje sa medzinárodných výstav v oblasti aromaterapie a vôní.

Ocenenia

Na výstave Beauty Expo 2006 získala ocenenie za svoju čakrovú radu 100% olejov. Za svoju detskú radu aromaterapia KIDS LINE získala na výstave Beauty Expo 2007 ocenenie výrobok dobrej kvality. Za svoju radu Levanduľa PRVEJ POMOCI získala na výstave Beuaty Expo 2007 ocenenie výrobok dobrej kvality. Hanna Maria organizuje semináre na témy Energia farieb, Energia priestoru, Čakrová aromaterapia - energetická aromaterapia, Detská aromaterapia, Marketingové poňatie vôní a príležitostne publikuje i v odborných časopisoch. V roku 2008 založila Ezotérnu školičku, kde spolu s ďalšími lektormi vyučuje ezotérne vedy a alternatívne liečby. Školička prebieha v Prahe a v Pardubiciach. Od septembra 2009 bude prebiehať už 2.ročník.

Energetická aromaterapia

7 položiek

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie