Panel používateľa

Energetická aromaterapia

Značka Hanna Maria

Značka Hanna Maria

Hana Tomášková, firemným menom Hanna Maria, sa zaoberá zostavovaním 100% čisto prírodných éterických olejov pre vyváženie životnej energie. Vychádza z východných učení, využíva energetiku rastlín, vlastných skúseností v oblasti vývoja vôní a znalostí energetických centier človeka, ezoteriky, feng shui a astrológie. Inšpiruje sa vlastným vnímaním prírody, pracuje prevažne intuitívne a mimozmyslovo. Už od detstva vníma vyžarovanie a auru ľudí. Inšpiráciu získava aj zo svojich pobytov v cudzích krajinách, napr. Anglicku, Francúzsku, Švajčiarsku, Turecku, Thajsku ...

Suroviny pre jej produkty

Suroviny pre jej produkty pochádzajú z prísne kontrolovaných ekologických plantáží z celého sveta. Spracováva ich podľa ich požiadaviek anglická firma Augustus Oils - Bordoni, Hamphire. Suroviny i hotové výrobky podliehajú prísnym medzinárodným kritériám certifikácie a atestácie v EÚ. Hanna Maria spolupracuje s firmami vyvíjajúcimi parfémy, vonné látky a silice vo Francúzsku, Anglicku a Švajčiarsku a je ich výhradným obchodným zástupcom pre Čechy a Slovensko.

Jej zmesi používajú renomované firmy a banky

Zaoberá sa vôňou aj marketingovo. Jej zmesi používajú renomované firmy a banky, sú súčasťou aj kultúrnych podujatí, napr. pri česko-rakúskom benefičnom galakoncerte v Smetanovej sieni Obecného domu. Podieľa sa aj na medzinárodných projektoch v zostavovaní vôní pre špecifickú klientelu, napr. pre obradné rituály na Ďalekom Východe. Zúčastňuje sa medzinárodných výstav v oblasti aromaterapie a vôní.

Ocenenia

Na výstave Beauty Expo 2006 získala ocenenie za svoju čakrovú radu 100% olejov. Za svoju detskú radu aromaterapia KIDS LINE získala na výstave Beauty Expo 2007 ocenenie výrobok dobrej kvality. Za svoju radu Levanduľa PRVEJ POMOCI získala na výstave Beuaty Expo 2007 ocenenie výrobok dobrej kvality. Hanna Maria organizuje semináre na témy Energia farieb, Energia priestoru, Čakrová aromaterapia - energetická aromaterapia, Detská aromaterapia, Marketingové poňatie vôní a príležitostne publikuje i v odborných časopisoch. V roku 2008 založila Ezotérnu školičku, kde spolu s ďalšími lektormi vyučuje ezotérne vedy a alternatívne liečby. Školička prebieha v Prahe a v Pardubiciach. Od septembra 2009 bude prebiehať už 2.ročník.

Prvý energeticky spracovaný parfém pre ženy

V septembri 2008 bol uvedený na trh prvý energeticky spracovaný parfém pre ženy, ktorý je zostavený na základe energetických vybrácií našej krajiny a vnímaní prírody. Bol pripravovaný celých 9 rokov. Tento parfém nerozlišuje osobnosť, ale jej vzťah k prírode, ktorá nás obklopuje. Limitovaná kolekcia je unikátna aj v tom, že flakón bol vyrobený z českého fúkaného ekologického bezolovnatého krištáľového skla, do ktorého bol rozpustený plátok pravého zlata. Okolo obvodu flakónu je umiestnená ľavotočivá krištáľová špirála. Oficiálne predstavenie tohto parfému prebehlo v septembri na Beauty Praha 19.9.2008, kde získal cenu Beauty 2008.

Profesionálne difuzéry pre aplikáciu vôní

V spolupráci so švajčiarskym partnerom vyvíja profesionálne difuzéry pre aplikáciu vôní, ktoré premenia veľké priestory v osobitý priestor. Tieto parfumácie sa používajú ako podporný marketing pre banky, obchodné domy, kancelárie, letiskové haly, prevádzky, sociálne zariadenia atď.

Energetická aromaterapia

7 položiek

Zobraziť:

Prihlásenie