Kyvadlo Osiris mosadzné

Kyvadlo Osiris mosadzné

rozmery: 4 cm

materiál: mosadz

 

Použitie:

 

Osiris je Egyptské kyvadlo.

 

Osiris je výkonné kyvadlo, ktoré by malo byť používané s rešpektom a skúseným a kvalifikovaným človekom!

 

Skladá sa zo štyroch častí, ktoré fungujú ako „batéria“, veľkosť a počet týchto batérií určuje jeho silu. Kyvadlo Osiris vyžaruje neustále silnú vlnu zelenej farby (negatívna). Toto žiarenie nepriaznivo vplýva na zdravé bunky a preto je dôležité kyvadlo Osiris používať s opatrnosťou a rozvahou. Preto ak sa kyvadlo Osiris dlhšie nepoužíva je vhodné ho rozobrať alebo zabaliť do hliníkovej fólie alebo dať do Faradayovej klietky (siete). Kyvadlo Osiris umožňuje sústredenú a koncentrovanú energiu smerovať tam, kde potrebujeme.

 

Kyvadlo sa používa na liečenie na diaľku, diagnostiku, pri liečbe bakteriálnych vírusových ochorení (napr.: rakovina...).

 

Pracovať s kyvadlom Osiris sa odporúča len skúseným a kvalifikovaným ľudom!!!

 

Osiris je výkonné kyvadlo, ktoré by malo byť používané s rešpektom.

 

Pri použití na liečbu alebo podobné úlohy, by malo byť na konci motúza uzemnené, aby odvádzalo negatívnu energiu do zeme. Možno to urobiť aj tak, že kyvadlo upevníme o stoličku, stôl alebo iný predmet, čím odvedieme negatívne energie od liečenej osoby preč. Odporúča sa, aby ošetrené časti potom boli dobité energiou vyžarujúcu bielu alebo zelenú energiu, ako je napr.: kyvadlo Isis (biela energia) alebo univerzálne kyvadlo (zelená energia).

18,50 € s DPH

Dostupnosť: Skladom


Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie