Panel používateľa

Reconnective Healing TM, Reintegračné liečenie

Rekonektívne liečenie predstavil Američan Dr. Eric Pearl, ktorý mal úspešnú chiropraktickú prax v LA. Dr. Eric Pearl popisuje reintegračné liečenie takto:
Reconnective Healing je jedinečný spôsob liečenia a osobnej transformácie. Znova nás spája s celým vesmírom, rovnako nás spája s celým naším bytím a s tým, kto sme. Reintegračné liečenie je nová forma bezdotykového liečenia, ktorá ide za hranice všetkých doteraz známych a používaných techník. Reintegračné liečenie nie je „technika“. Počas liečenia dochádza k napojeniu na liečivé energie, ktoré nesú nielen energiu ale aj svetlo a informácie. Zámerom liečenia je pôsobenie liečebných frekvencii na všetkých úrovniach – fyzickej, mentálnej, emocionálnej aj spirituálnej. Reintegračné liečenie predstavuje návrat do rovnováhy, v ktorej sa telo začne liečiť samo. Po liečení dochádza k zlepšeniu imunitného systému, k zvýšeniu životnej energie, zbaveniu sa bolesti, úzkosti, depresii, rýchlejšiemu zotaveniu po zraneniach, či operáciach, pomoc prichádza pri artritíde, epilepsii, rakovine a ďalších vážnych ochoreniach. Realita týchto frekvencií sa už jasne a úspešne prejavila v praxi, ako aj vo vedeckých laboratóriách.

 

Bližšie informácie na tel. čísle 0903767661

 

https://youtu.be/py9vNHTKsMM

 

 

http://www.ceskatelevize.cz/porady/10095690193-pred-pulnoci/210411058370414/video/

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie