Panel používateľa

Terapia s telovými a čakrovými sviečkami

Ponúkame terapiu telovými a čakrovými sviečkami. Jedno sedenie trvá 30 - 40 minút.

 

Cena: 5 - 10 EUR

Odborná literatúra uvádza:

Telová sviečka sa používa hlavne pri zmiernení zápalových procesov a ich pozostatkov chronického charakteru, pri čistení lymfatického systému, bolestiach, problémoch s tráviacim traktom, nervovým systémom, uvoľňuje napätie v chrbtici a kĺboch. Odstraňuje chorobné stavy a procesy, ako aj ich pozostatky z tela.

Všetky tieto chorobné stavy blokujú životnú energiu. Telová sviečka napomáha odstrániť ich a znovuobnoviť prirodzený, zdravý a vyživujúci prúd životnej energie. Na fyzikálnej úrovni funguje sviečka na princípe komínového efektu. Počas horenia sa v nej vytvorí vákuum a spustí sa proces sania chorobných procesov v tele. Výsledkom sú usadeniny na vnútornej strane sviečky.


Kde prikladáme telovú sviečku: Aplikujte priamo na miesto bolesti, na reflexné body, alebo meridiány. Môžete použiť aj univerzálne miesta, pri ktorých sa čistí celý organizmus. Sú nimi: pupok, stred dlane obidvoch rúk (na dlani máme kompletnú orgánovú mapu), uši (cez uši sa dá prečistiť celý lymfatický systém ), tvárová časť okolo uší (tiež sa tu nachádza kompletná orgánová mapa).


Telovú sviečku neaplikujte priamo na oblasť srdca (ale môže sa aplikovať v oblasti srdcovej čakry), ani na otvorené rany.

Všetky uvedené texty majú výhradne informatívny charakter a slúžia k všeobecne popisným a vzdelávacím potrebám.

Prihlásenie