Panel používateľa

Čistiaci ker

Čistiaci ker

Čistiaci ker. Zmes Čistiaci ker obsahuje:Agracejo (Berberis vulgarit - Herba), Chancapiedra (Phyllanthus niruri L. - Herba), Artyčok (Cynaria cardunculus - Herba), Palina(Artemisia absinthium - Herba), Angelika (Archangelica officinalis - Radix)

16 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Čistiaci ker

Táto bylinná zmes sa odporúča na čistenie žalúdka (pH rovnováha) a zaisťuje normálne trávenie potravy. Zlepšuje chuť k jedlu a činnosť pečene. Vzniká nám prirodzená obranyschopnosť a odolnosť. Blahodarne pôsobí na močové cesty. Pôsobí antioxidačne. Celkovo prečisťuje celé telo.
Vyššie uvedené tvrdenia sú overené u bylín - artyčok, palina a angelika.
Odporúčaná príprava:
Pred použitím zmes premiešať. Dávkovanie podľa hmotnosti, pol až jedna polievková lyžica zmesi sa zaleje 700 ml až 1 litrom vriacej vody a nechá sa asi 10 až 15 minút vylúhovať. Potom zlejeme a uchovávame najlepšie v termoske a používame počas dňa v rovnomerných dávkach (ráno, poludnie a večer), najlepšie pol hodiny pred jedlom. Alebo: 3x denne šálka - 200 až 350 ml po dobu 1 mesiaca, alebo do spotrebovania jedného balenia - polovicu kávovej lyžičky zmesi zaliať vriacou vodou, nechať zakryté 15 minút vylúhovať a popíjať. Odporúčame začať menším množstvom zmesi. Treba zvýšiť príjem tekutín.

Upozornenie:
Pri akýchkoľvek ťažkostiach počas regeneračnej bylinnej kúry je možné vynechať 1 nebo 2 dni. Je dobré sa naučiť pozorovať svoje telo a prípadne znížiť dennú dávku zmesi. Nie je treba telo čistiť rýchlo, ale radšej efektívne a tak, aby sme mohli cez deň dobre fungovať a netrpeli zbytočne nepríjemnými pocitmi. Neodporúčame užívať v tehotenstve a počas dojčenia! Je možná precitlivenosť na obsiahnuté látky!
Hmotnosť: 80 g

Všetky uvedené texty majú výhradne informatívny charakter a slúžia k všeobecne popisným a vzdelávacím potrebám.

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie