Panel používateľa

Pralesná mäta

Pralesná mäta

Pralesná mätaZmes Pralesná mäta obsahuje:Muňa Muňa (Minthostachys setosa Epling. - Herba), Wira Wira (Gnaphalium graveolens Mold. ssp. - Herba), Podbeľ (Tussilago farfara - Folium), Skorocel (Plantago lanceolata - Herba)

14 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Pralesná mäta

Táto bylinná zmes sa odporúča na normálnu funkciu horných dýchacích ciest pri chrípke a virózach. Na zvýšenie imunity tela.
Vyššie uvedené tvrdenia sú overené u bylín - podbeľ a skorocel.
Bylinná zmes chutí i vonia po mäte...
Odporúčaná príprava:
Pred použitím zmes premiešať. Dávkovanie podľa hmotnosti, pol až jedna polievková lyžica zmesi sa zaleje 700 ml až 1 litrom vriacej vody a nechá sa asi 10 až 15 minút vylúhovať. Potom zlejeme a uchovávame najlepšie v termoske a používame počas dňa v rovnomerných dávkach (ráno, poludnie a večer), najlepšie pol hodiny pred jedlom. Alebo: 3x denne šálka - 200 až 350 ml po dobu 1 mesiaca, alebo do spotrebovania jedného balenia - polovicu kávovej lyžičky zmesi zaliať vriacou vodou, nechať zakryté 15 minút vylúhovať a popíjať. Odporúčame začať menším množstvom zmesi. Treba zvýšiť príjem tekutín.
Upozornenie:
Pri akýchkoľvek ťažkostiach počas regeneračnej bylinnej kúry je možné vynechať 1 nebo 2 dni. Je dobré sa naučiť pozorovať svoje telo a prípadne znížiť dennú dávku zmesi. Nie je treba telo čistiť rýchlo, ale radšej efektívne a tak, aby sme mohli cez deň dobre fungovať a netrpeli zbytočne nepríjemnými pocitmi. Neodporúčame užívať v tehotenstve a počas dojčenia! Je možná precitlivenosť na obsiahnuté látky!
Hmotnosť: 60 g

Všetky uvedené texty majú výhradne informatívny charakter a slúžia k všeobecne popisným a vzdelávacím potrebám.

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie