Panel používateľa

Obria praslička

Obria praslička

Obria prasličkaZmes Obria praslička obsahuje:Cola de Caballo (Equisetum arvense - Herba), Maca (Lepidium meyenii Wallp. - Radix), Kotvičník (Tribulus terrestris - Herba), Červená ďatelina (Trifolium pretense - Flos), Lucerna (Medicago sativa - Herba)

16 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Obria praslička

Táto bylinná zmes sa odporúča na doplnenie energie a psychického komfortu pri ťažkostiach v menopauze - elimináciu návalov a depresívnych nálad, vyváženie činnosti hormonálneho systému tela. Zaisťuje komfort počas menopauzy, prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy. Celkovo upokojuje a navodzuje dobrý spánok. Zachováva zdravé vlasy, kosti a nechty. Zmes vitalizuje naše telo a prispieva k dobrému duševnému stavu organizmu. Zaisťuje hormonálnu aktivitu a prispieva k správnemu fungovaniu pohlavných orgánov i kardiovaskulárneho systému, predovšetkým udržuje optimálny krvný tlak.
Vyššie uvedené tvrdenia sú overené u bylín - kotvičník, červená ďatelina a lucerna.
Odporúčaná príprava:
Pred použitím zmes premiešať. Dávkovanie podľa hmotnosti, pol až jedna polievková lyžica zmesi sa zaleje 700 ml až 1 litrom vriacej vody a nechá sa asi 10 až 15 minút vylúhovať. Potom zlejeme a uchovávame najlepšie v termoske a používame počas dňa v rovnomerných dávkach (ráno, poludnie a večer), najlepšie pol hodiny pred jedlom. Alebo: 3x denne šálka - 200 až 350 ml po dobu 1 mesiaca, alebo do spotrebovania jedného balenia - polovicu kávovej lyžičky zmesi zaliať vriacou vodou, nechať zakryté 15 minút vylúhovať a popíjať. Odporúčame začať menším množstvom zmesi. Treba zvýšiť príjem tekutín.
Upozornenie:
Pri akýchkoľvek ťažkostiach počas regeneračnej bylinnej kúry je možné vynechať 1 nebo 2 dni. Je dobré sa naučiť pozorovať svoje telo a prípadne znížiť dennú dávku zmesi. Nie je treba telo čistiť rýchlo, ale radšej efektívne a tak, aby sme mohli cez deň dobre fungovať a netrpeli zbytočne nepríjemnými pocitmi. Neodporúčame užívať v tehotenstve a počas dojčenia! Je možná precitlivenosť na obsiahnuté látky! Hmotnosť: 100 g

Všetky uvedené texty majú výhradne informatívny charakter a slúžia k všeobecne popisným a vzdelávacím potrebám.

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie